Skip to main content

Zygzakiem

O blogu

O blogu - zygzakiem.art.pl
Blog powstał w maju 2011 roku i powoli, ale sukcesywnie od tego czasu go rozwijam. Jest to poniekąd dokumentacja mojej szyciowej drogi, która może i zygzakiem, ale stopniowo prowadzi mnie do celu. A tym celem jest po prostu rozwój i zdobywanie wiedzy, bo im dłużej krawiectwo gości w moim życiu, tym bardziej mnie fascynuje i frapuje.

O mnie

Mam na imię Małgorzata, chociaż wszyscy mówią do mnie Gosia. Moja przygoda z szyciem zaczęłam się w roku 2004 i była wynikiem potrzeby stworzenia kostiumów scenicznych dla grupy artystycznej, do której należałam.

Moje pierwsze prace byłe dalekie od ideału, ale czas zdecydowanie zmienił moje podejście do szycia. Wyrobił we mnie sporą dawkę cierpliwości i zamiłowanie do ładnych wykończeń i detali 🙂

Jestem samoukiem, lecz gdy tylko mogę, zasięgam porady bardziej doświadczonych osób. W 2013 roku ukończyłam kurs szycia i konstrukcji odzieży, który poszerzył moje horyzonty i zmotywował jeszcze bardziej do pracy. Aktualnie rozwijam zamiłowanie do szycia torebek, analizuję tematykę szycia miarowego, a także poznaję krawiectwo od strony przemysłu.

Poza blogiem tworzę również wykroje krawieckie, które udostępniam w sklepie: Pdf Sewing Patterns.

omnie3

Media / Współpraca

Chcesz wykorzystać treści znajdujące się na blogu – napisz do mnie. W większości wypadków nie widzę w tym przeszkód, pod warunkiem umieszczenia linku zwrotnego do bloga.

Masz pomysł na współpracę? Skontaktuj się ze mną i napisz co Ci przyszło do głowy 🙂

Kontakt

Możesz do mnie napisać, wysyłając wiadomość na adres:
kontakt[malpa]zygzakiem.art.pl

…lub korzystając z poniższego formularza.

Dodaj komentarz