Skip to main content

Mała korekta, duża zmiana :)

Skroiłam sobie koszulę z wykroju papavero. Jak zwykle okazało się, że nie do końca pasuje ona do mojej sylwetki. Zazwyczaj wszelkie poprawki nanosiłam w trakcie szycia, tym razem jednak sięgnęłam po szary papier. Akurat ten problem ciężko inaczej naprawić ponieważ linia biustu u mnie przebiega troszkę niżej, przez co na górze tworzy się puste miejsce. Dzięki pomocy jednej z użytkowniczek portalu papavero.pl naniosłam potrzebne zmiany (zajęło mi to mniej niż 5min!), a efekt… sami zobaczcie 🙂 Jestem bardzo zadowolona i tym bardziej zmotywowana do dalszej pracy. Opis jak wykona tę poprawkę znajdziecie w tym poście.
Szycie - koszula damska w niebiesko - białą kratkę, poprawa wykroju

A na deser – moja nagroda z konkursu łucznika (pokazuję, bo sama byłam ciekawa co kryje się pod nazwą “urządzenie agd łucznik beauty”). Dostałam ją jeszcze przed sylwestrem!… czyli kilka dni po ogłoszeniu wyników – super, bo ostatnim razem czekałam miesiąc.
Nagroda w konkursie Łucznika - urządzenie agd Łucznik Beauty

4 myśli na temat “Mała korekta, duża zmiana :)

  1. Miał być opisany sposób poprawki na papavero.pl i co? :))))))))))) Czekam z niecierpliwością, bo mam ientyczny problem i zrezygnowałam z wykrojów z cięciem francuskim 🙁

Dodaj komentarz