Skip to main content
Torebka w kwiatki, duża torba hobo handmade

Kwiecista Torebka Hobo – Ostatni Podmuch Lata

Lato nam uciekło, za oknem szaroburo. W takie dni człowiek odruchowo sięga po ciemne kolory, żeby dopasować się do otoczenia. Napisałabym, że walcząc z tą ponurą aurą uszyłam kolorową torebkę, ale prawda jest taka, że torebka powstała 2 miesiące temu 🙂 Jakoś nie miałam czasu i energii na zrobienie sesji.
Oryginalna torebka na ramię, duża torebka hoboSamo szycie torebki do bardzo trudnych nie należało, ale muszę przyznać, że zrobienie wykroju zajęło mi sporo czasu. Niby prosty fason, a ciągle coś było do poprawy – chociaż mój partner już przy 1 wersji twierdził, że jest fajnie. No ale na tym polega moja nowa praca, żeby przeszywać, testować i poprawiać… ponownie przeszywać i tak dalej.

W końcu jednak znalazłam proporcje, które mnie zadowoliły i tak powstała ta oto torba. Uszyta z bawełny z Ikei oraz czerwonej ekoskóry. Torebki hobo kojarzą się z całkiem miękkimi fasonami, ja jednak chciałam mieć usztywnione dno (jak wszyć dno do torebki), bo wydaje mi się ono bardziej praktyczne. A poza tym jak zwykle – kieszonki, nity itp. 🙂

Możesz samodzielnie uszyć tę torebkę, wykorzystując wykrój i instrukcję szycia Ardente Design

I jak Wam się podoba moje zakończenie lata? Lubicie torebki o takim fasonie?

6 myśli na temat “Kwiecista Torebka Hobo – Ostatni Podmuch Lata

  1. Bardzo ładna torba i wesoła z tym wzorem. Czerwień ją energetyzuje, więc w pochmurne dni jak znalazł na poprawę humoru. Nity zaś ją wzmacniają , więc trochę można w niej nosić. Dla mnie ważne są kieszonki w środku i to z zamkiem. A paski z boku to dobry pomysł dekoracyjny 🙂 A jaki koszt kroju ?

Dodaj komentarz