Skip to main content

Bluza / koszulka ze szpiczastym kapturem.

Oto efekt mojej pracy z ostatniej soboty – czarna bluza z duuuużym kapturem (bluza z krótkim rękawem, więc chyba bardziej jest to koszulka :P). Prosty fason, z rozcięciem przy szyi i nabitymi oczkami. Oczywiście bluza z przeznaczeniem na występy, a nie do noszenia “na co dzień”.

Gdyby nie fakt, że o 22 musiałam pruć boki, żeby całość poszerzyć (na pewno wiecie, jak wspaniale pruje się czarne ciuchy w sztucznym świetle) to szyłoby się ją całkiem przyjemnie 🙂

Czarna bluza z dużym, szpiczastym kapturem, blog o szyciu

Kaptur się uparł, że nie będzie stać jak należy, więc średnio widać jego wielkość.

14 myśli na temat “Bluza / koszulka ze szpiczastym kapturem.

  1. Witam pani Gosiu trafiłem na pani bloga w poszukiwaniu lnianej bluzy/koszuli. Zachwycił mnie pani projek Bluza / koszulka ze szpiczastym kapturem. Prostota takiej odzieży jest dla mnie najważniejsza. Napisała pani że nie do noszenia na codzień a ja własnie lubię tak się ubierać. Wygodę oraz to że czyję sie w tym dobrze przedkładam nad zdanie innych więc sama pani rozumie że był bym zainteresowany jeśli oczywiście jest taka możliwość zamówienia w/w koszuli ale na długi rękaw. Zastanawiałem się nad materiałem i jako, że uwielbiam materiał lniany czy można było by z niego uszyć. Proszę o odpisanie na email jaki podałem był bym ogromnie wdzięczny.

Dodaj komentarz