Skip to main content
Podsumowanie roku 2016 na Zygzakiem.art.pl

Co Było i Będzie – Podsumowanie Roku 2016

To był zdecydowanie dobry rok. I chociaż nie udało mi się zrealizować wszystkich planów, to i tak nie mogę narzekać 🙂

Podsumowanie roku 2016

Szycie

Rok 2016 upłynął mi pod znakiem szycia spódnic i torebek. Okazjonalnie udało się stworzyć coś innego, ale głównie to one były w centrum uwagi. A to za sprawą wrócenia przeze mnie do prowadzenia działalności, w ramach której rozwijam dwie marki z wykrojami krawieckimi: Ardente Design i Nuance Sewing Patterns.

Wkroczenie w obszar tworzenia wykrojów odzieżowych jest sporym wyzwaniem. Oczywiście nie porywałabym się na to, gdyby nie współpraca z zaprzyjaźnioną krawcową i konstruktorem odzieży – Anią. Wiedza i doświadczenie Ani są nieocenione nie tylko z biznesowego punktu widzenia – spotkania z nią dają mi możliwość rozwoju osobistego, a także zapewniają spory zastrzyk energii przy tworzeniu nowych projektów.

Wiedza

Zależy mi również na Waszym rozwoju, dlatego na blogu pojawiają się przewodniki szycia, a także porady dotyczące krawiectwa. W 2016 roku największe uznanie zyskała u Was seria o szyciu lamówek – jeżeli ktoś jeszcze jej nie widział, to warto zerknąć 🙂

Zmiany

Nie zabrakło także zmian – ukończenie przez Zygzaka 5 lat było dla mnie sporym kamieniem milowym. Z tej okazji Zygzak przeszedł metamorfozę, zyskując nowe szaty i logo. Otworzyłam się także na nowe media i wkroczyłam na Instagrama.
Zygzakiem.art.pl na Instagramie

Co dalej?

Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. W roku 2017 stawiam na dalszy rozwój – zarówno osobisty jak i firmowy. Chcę dalej zgłębiać wiedzę z zakrsu szycia i konstrukcji odzieży, planuję także odkrywać tajemnice szycia bielizny – na początku roku opowiem Wam jak poszła moja pierwsza, bieliźniana próba!

Zamierzam dzielić się z Wami wiedzą, jak również zachęcać Anię do dzielenia się swoim doświadczeniem na naszym drugim blogu (Nuance). Nieśmiało próbuję też swoich sił w tworzeniu filmików, więc kto wie – może właśnie w 2017 roku założę kanał na Youtube?

A jakie są Wasze plany i marzenia na nadchodzący rok? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach 🙂

5 myśli na temat “Co Było i Będzie – Podsumowanie Roku 2016

  1. Wiele osiągnęłaś, więc życzę Ci dalszych sukcesów z których będziesz czerpać także radość i wenę tworzenia swoich czy wspólnych dzieł 🙂 Mi brak czasu, więc blog jest taką odskocznią dnia codziennego – planów brak. Powodzenia i rozkręcenia pomysłów w Nowym roku 🙂

Dodaj komentarz