Skip to main content

Nowa książka i tkaniny :)

Łączenie szycia “zawodowego” i prywatnego nie idzie mi najlepiej – co widać, a raczej nie widać. Ostatnio jednak, w przypływie szaleńczego optymizmu, zakupiłam nowe tkaniny i stwierdziłam, że uszyję płaszcz! Jak się pospieszę to może nawet zdążę… do wiosny 😛 Tkaniny mam aż 10mb więc na pewno coś poza płaszczem z niej powstanie. A prezentuje się tak:
Tkanina płaszczowa, wełna + poliester
I w sumie mam wątpliwości, która jest prawą stroną, więc prezentuję obie 🙂 Zresztą przy szyciu planuję również wykorzystać obie strony. Żeby nie było jej samotnie (chociaż przy 10m w kupie, ciężko o samotności mówić) dokupiłam jeszcze mały, 2m kuponik o taki:
Tkanina w paski
…z którego prawdopodobnie postanie sukienka.A na koniec coś, z czego jestem bardzo zadowolona. W końcu udało mi się upolować książę burdy – Podręcznik samodzielnego szycia. Dużo dobrego o niej słyszałam i bardzo chciałam mieć ją w swojej kolekcji. Ponieważ nie spieszyło mi się zbytnio to na spokojnie śledziłam wszystko co pojawia się na allegro. Kilka razy już była, ale jednak trochę droga, więc dalej czekałam aż pewnego dnia pojawia się oferta – cena 8zł…. 🙂 Jest to teraz moja “łóżeczkowa” lektura. 
Burda - podręcznik samodzielnego szycia

3 myśli na temat “Nowa książka i tkaniny :)

Dodaj komentarz